4,0MpxCena bez DPH: 218,62 €Cena s DPH: 262,34 €
- 4MP(2560×1440)@25fps
- WDR
- BLC
- Dual ICR
- Audio I/O 1/1
- Alarm input
- MicroSD Slot
- USB
- IP67
- Motorized Lens 2.8-12mm
TC-NC43M
Smart4,0MpxIP67WDR 120dBH.265Motor ZOOM 2.8-12mmIR 50mPoE

120dB WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…

H.265

Ukážka H.265 kodeku kamier Tiandy
Kodek H.265 (alebo tiež HEVC) umožňuje až dvojnásobne vyššiu komprimáciu obrazu pri zachovaní kvality obrazu ako predchádzajúca verzia H.264 a navyše podporuje rozlíšenie až do 8192 × 4320 pixelov, ako aj 8K UHD. Polovičná veľkosť v praxi znamená rýchlejšie stiahnutie záznamu, menšia záťaž a požiadavky na prenosové pásmo dátovej siete a teda aj nižšie nároky na kapacitu HDD.
Ukážka H.265 kodeku kamier Tiandy

Tripwire

Funkciou tripwire môžete ohraničiť pozemok, olemovať cestu alebo jednoducho určiť miesto, ktoré keď zachytená osoba na obraze prekročí spustí poplach, alebo zaznamená túto udalosť do počítadla. Keďže táto funkcia rozoznáva aj smer pohybu nemusíte sa obávať falošných poplachov a viete detailne vyšpecifikovať podmienky poplachu.
Funkcia TRIPWIRE kamier Tiandy
Funkcia TRIPWIRE kamier Tiandy

Double Tripwire

Funkcia DOUBLE TRIPWIRE kamier Tiandy
Funkcia double tripwire (dvojitý tripwire) rozširuje možnosti bežnej funkcie tripwire. Na obraze môžete zadefinovať až dve hranice. Na vyvolanie poplachu je v tomto prípade potrebné aby narušiteľ prekročil v danom smere obe tieto hranice.
Funkcia DOUBLE TRIPWIRE kamier Tiandy

Perimeter

Perimeter, ako už názov naznačuje, je vylepšená verzia jednoduchého tripwire. Pri funkcii perimeter zadefinujete oblasť a podobne ako v prípade tripwire je pri narušení tejto zóny spustený poplach, ktorý trvá až kým osoba definovanú zónu neopustí.
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy

Opustený objekt

Funkcia Opustený objekt kamier Tiandy
Táto funkcia slúži pre varovanie majiteľa kamerového systému v prípade, že sa na obraze vyskytne nehybný opustený objekt. Túto funkciu vo veľkom používajú napríklad operátori na letiskách, kde môže byť aj zdalivo iba zabudnutá batožina nastražená výbušnina.
Funkcia Opustený objekt kamier Tiandy

Zmiznutie objektu

V prípade, že kamera sleduje definovaný statický objekt, ktorý sa z obrazu stratí, niekto napríklad odcudzí vzácny obraz, je opäť vyvolaný poplach.
Funkcia Zmiznutie objektu kamier Tiandy
Funkcia Zmiznutie objektu kamier Tiandy

Nepovolený pohyb v zóne

Funkcia sledovania nepovoleného pohybu v ohraničenej zóne kamier Tiandy
Postup je podobný ako pri funkcii perimeter. Vyvolanie poplachuy však nie je okamžité. Pokiaľ sa v zadefinovanej oblasti pohybuje alebo zdržuje osoba dlhšia ako je povolené, poplach je vyvolaný až potom.
Funkcia sledovania nepovoleného pohybu v ohraničenej zóne kamier Tiandy

Detekcia behu v zóne

Postup je opäť podobný ako pri funkcii perimeter. Vyvolanie poplachuy však nie je okamžité, dokonca ani pri dlhšom pohybe v zóne sa ešte nespustí poplach. Poplach je aktivovaný v prípade, že sledovaná osoba beží - pohybuje sa rýchlejšie ako je rýchlosť chôdze bežného človeka.
Funkcia sledovania behu v zóne kamier Tiandy
Funkcia sledovania behu v zóne kamier Tiandy

Nepredpokladaná zmena obrazu

Funkcia nepredpokladanej zmeny obrazu kamier Tiandy
Kamera vyvolá poplach v prípade, že sa zmení snímaná scéna. Či už je to odklonením objektívu, jeho prelepením alebo aj rozostrením alebo ZOOMom obrazu.
Funkcia nepredpokladanej zmeny obrazu kamier Tiandy

Nepredpokladaná zmena zvuku

Kamera vyvolá poplach v prípade, že sa náhle a výrazne zmení úroveň ambientného zvuku.

PoE

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
Napájanie po Ethernete - PoE (Power over Ethernet) je technológia, ktorá umožňuje prenášať napájanie po jednom kábli spolu s obrazom a inými dátami kamier. Nie je teda nutné ťahať žiadne ďalšie káble ani zásuvky.

Prehľad kdekoľvek na svete

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
Kamery vysielajú až 3 rôzne prúdy videa súčasne. Prvý v najvyššej kvalite, ktorý sa zaznamenáva na HDD a zobrazuje lokálne na monitore, druhý v nižšej kvalite, ktorý je primárne určený pre prezeranie cez internet na počítačí a tretí, ktorý je určený hlavne pre mobilné zariadenia z dôvodov šetrenia dát a šírky pásma. Mobilná aplikácia je plnohodnotný nástroj, ktorý umožňuje prezeranie videa, prehrávanie záznamu ako aj ovládanie kamier.
Sťahujte na iTunes
Teraz na Google Play

Podrobná technická špecifikácia

TypBullet
SenzorOV04689
ČipHi3516D
Rozlíšenie4MP
60 fps
StarlightNie
H.265Áno
WDR120dB
IR dosvit30m~50m
IR LEDky54
Typ objektívuVF
Objektívu (mm)2.8~12mm
IK10Nie
USBÁno
Biele svetloNie
Stupeň krytiaIP67
PoEÁno
Reset tlačidloÁno
Uhol pohľadu90.8°~32.1°
Audio vstup1x
Audio výstup1x
Alarmový vstup1x
Alarmový výstup1x
RJ45Nie
RS-485Nie
Slot pre SD/TF kartyÁno
NapájanieDC12V/PoE
Rozmery kamery337×107×107 mm
Váha1.3 kg

Súbory na stiahnutie

Go to TOP