2,0MpxCena bez DPH: 412,50 €Cena s DPH: 495,00 €
- AC24V
- H.265
- 1080P@25/30fps
- 1/2.8 CMOS Sensor
- Low illumination 0.002lux.WDR 120dB
- IP66
- TVS 6000v
- Lightning-proof 4000V Bracket model 2761N
TC-NC2AS
StarlightSmart2,0MpxWDR 140dBH.26520X ZOOMIR 100m

Video predstavenie kamery


Ukážka obrazu cez deň a v noci


Starlight

Kamera má veľmi vysokú svetelnú citlivosť, až 0,0002 lux vo farbe, čo zaručuje výrazne lepší obraz a identifikáciu páchateľa aj v noci, pod touto hodnotou je obraz zobrazený už v čiernobielo. Podobné hodnoty dosahujú najlepšie profesionálne fotoaparáty v tejto triede. Dosiahnutie takýchto vynikajúcich parametrov kamery Starlight umožnili inžinieri z Tiandy ktorí dokázali naprogramovať DSP Hisilicon tak, aby využil svoj potenciál na 100% a vynikajúce možnosti Exmor CMOS snímača od spoločnosti Sony. Pohybom myši po obrázku môžete vidieť výhody Starlight kamier.

140dB WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…

H.265

Ukážka H.265 kodeku kamier Tiandy
Kodek H.265 (alebo tiež HEVC) umožňuje až dvojnásobne vyššiu komprimáciu obrazu pri zachovaní kvality obrazu ako predchádzajúca verzia H.264 a navyše podporuje rozlíšenie až do 8192 × 4320 pixelov, ako aj 8K UHD. Polovičná veľkosť v praxi znamená rýchlejšie stiahnutie záznamu, menšia záťaž a požiadavky na prenosové pásmo dátovej siete a teda aj nižšie nároky na kapacitu HDD.
Ukážka H.265 kodeku kamier Tiandy

Tripwire

Funkciou tripwire môžete ohraničiť pozemok, olemovať cestu alebo jednoducho určiť miesto, ktoré keď zachytená osoba na obraze prekročí spustí poplach, alebo zaznamená túto udalosť do počítadla. Keďže táto funkcia rozoznáva aj smer pohybu nemusíte sa obávať falošných poplachov a viete detailne vyšpecifikovať podmienky poplachu.
Funkcia TRIPWIRE kamier Tiandy
Funkcia TRIPWIRE kamier Tiandy

Double Tripwire

Funkcia DOUBLE TRIPWIRE kamier Tiandy
Funkcia double tripwire (dvojitý tripwire) rozširuje možnosti bežnej funkcie tripwire. Na obraze môžete zadefinovať až dve hranice. Na vyvolanie poplachu je v tomto prípade potrebné aby narušiteľ prekročil v danom smere obe tieto hranice.
Funkcia DOUBLE TRIPWIRE kamier Tiandy

Perimeter

Perimeter, ako už názov naznačuje, je vylepšená verzia jednoduchého tripwire. Pri funkcii perimeter zadefinujete oblasť a podobne ako v prípade tripwire je pri narušení tejto zóny spustený poplach, ktorý trvá až kým osoba definovanú zónu neopustí.
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy

Opustený objekt

Funkcia Opustený objekt kamier Tiandy
Táto funkcia slúži pre varovanie majiteľa kamerového systému v prípade, že sa na obraze vyskytne nehybný opustený objekt. Túto funkciu vo veľkom používajú napríklad operátori na letiskách, kde môže byť aj zdalivo iba zabudnutá batožina nastražená výbušnina.
Funkcia Opustený objekt kamier Tiandy

Zmiznutie objektu

V prípade, že kamera sleduje definovaný statický objekt, ktorý sa z obrazu stratí, niekto napríklad odcudzí vzácny obraz, je opäť vyvolaný poplach.
Funkcia Zmiznutie objektu kamier Tiandy
Funkcia Zmiznutie objektu kamier Tiandy

Nepovolený pohyb v zóne

Funkcia sledovania nepovoleného pohybu v ohraničenej zóne kamier Tiandy
Postup je podobný ako pri funkcii perimeter. Vyvolanie poplachuy však nie je okamžité. Pokiaľ sa v zadefinovanej oblasti pohybuje alebo zdržuje osoba dlhšia ako je povolené, poplach je vyvolaný až potom.
Funkcia sledovania nepovoleného pohybu v ohraničenej zóne kamier Tiandy

Detekcia behu v zóne

Postup je opäť podobný ako pri funkcii perimeter. Vyvolanie poplachuy však nie je okamžité, dokonca ani pri dlhšom pohybe v zóne sa ešte nespustí poplach. Poplach je aktivovaný v prípade, že sledovaná osoba beží - pohybuje sa rýchlejšie ako je rýchlosť chôdze bežného človeka.
Funkcia sledovania behu v zóne kamier Tiandy
Funkcia sledovania behu v zóne kamier Tiandy

Nepredpokladaná zmena obrazu

Funkcia nepredpokladanej zmeny obrazu kamier Tiandy
Kamera vyvolá poplach v prípade, že sa zmení snímaná scéna. Či už je to odklonením objektívu, jeho prelepením alebo aj rozostrením alebo ZOOMom obrazu.
Funkcia nepredpokladanej zmeny obrazu kamier Tiandy

Nepredpokladaná zmena zvuku

Kamera vyvolá poplach v prípade, že sa náhle a výrazne zmení úroveň ambientného zvuku.

Prehľad kdekoľvek na svete

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
Kamery vysielajú až 3 rôzne prúdy videa súčasne. Prvý v najvyššej kvalite, ktorý sa zaznamenáva na HDD a zobrazuje lokálne na monitore, druhý v nižšej kvalite, ktorý je primárne určený pre prezeranie cez internet na počítačí a tretí, ktorý je určený hlavne pre mobilné zariadenia z dôvodov šetrenia dát a šírky pásma. Mobilná aplikácia je plnohodnotný nástroj, ktorý umožňuje prezeranie videa, prehrávanie záznamu ako aj ovládanie kamier.
Sťahujte na iTunes
Teraz na Google Play

Podrobná technická špecifikácia

TypBullet
SenzorMN34229
ČipHi3516D
Rozlíšenie1080P
60 fps
StarlightÁno
H.265Áno
WDR140dB
IR dosvit80m~100m
IR LEDky4
Typ objektívuVF 20x
Objektívu (mm)5.2~98mm
IK10Nie
USB
Biele svetloÁno
Stupeň krytiaIP66
PoENie
Reset tlačidloÁno
Uhol pohľadu55.8°~3.2°
Audio vstup1x
Audio výstup1x
Alarmový vstup1x
Alarmový výstup1x
RJ45Nie
RS-485Nie
Slot pre SD/TF kartyÁno
NapájanieAC24V
Rozmery kamery430×163×110 mm
Váha3.2 kg

Súbory na stiahnutie

Go to TOP